Hakkımızda

Evinizin Mutfağı...

directory Yerel lezzetlerle dolu kahvaltı alternatiflerimizin yanında bazlama tostlarımız ve gözlemelerimiz günlük olarak sizler için hazırlanmaktadır. Tam dokuz çeşit sahanda lezzetlerimizle gününüze keyif ve lezzet katıyoruz..

purchase generic Lyrica Kahvaltılarımızda yer alan beyaz peynirimiz Çanakkale Ezine’den, Tulum Peynirlerimiz İzmir ve Erzincan’dan, Zeytinlerimiz Bursa Gemlik’ten, Sucuğumuz Kayseri’den, Reçellerimiz Antalya’dan katkısız ev yapımı olarak sizler için özel olarak getirtiyoruz. Kahvaltılarımızda yer alan simitlerimizi masanıza sıcacık taptaze olarak servis ediyoruz.

http://apanda.org/99310-dts68283-conocer-mujeres-solteras-ávila.html Gününüze lezzet katacak dokuz farklı sahanda lezzetlerimizle damak tadınıza hitap ediyoruz. Tüm yumurtalarımız hakiki köy yumurtasıdır. Bu lezzetlerin tadına doyamayacaksınız.

navigate to this website Çorbalarımız şeflerimiz tarafından her gün farklı lezzetlerde sizler için özenle hazırlanmaktadır.

Tadına doyamayacağınız dört çeşit başlangıçlarımızla, altı çeşit  özel makarnalarımızla, altı çeşit birbirinden lezzetli burgerlerimiz ve dürümlerimizin yanında altı farklı salatamızla gününüze  lezzet katıyoruz.

Yedi çeşit birbirinden lezzetli pizzalarımız ve dört çeşit çocuk menümüzle her damağa her yaşa birbirinden farklı özel tatlar sunuyoruz.

Ve Ana Yemeklerimiz...

Ailenizle, Dostlarınızla, Arkadaşlarınızla keyif alacağınız bir akşam yemeği için Ihlamur Cafe & Restaurant’ta sizleri  bekliyoruz.

İddia ediyoruz sizler için özel olarak Kayseri’den gelen Mantı’mızın tadına doyamayacaksınız.

Tatlarına doyamayacağınız Et Çökertme, Et Güveç, Lokum Bonfile, Beğendili Köfte toplam sekiz çeşit etli ana yemeklerimizden sadece bir kaçı.

Bunun yanında damaklarınızda iz bırakacak Tavuk Şinitzel, Köri Soslu Piliç, Kremalı Mantarlı Tavuk toplam altı çeşit tavuklu ana yemeklerimizden sadece bir kaçı.

Fajita çeşitlerimizeve Izgara Somonumuza bayılacaksınız.

Soğuk içeceklerimizin tamamı cam şişelerde sizlere sunulmaktadır.

Kahvelerimizin tamamı Lavazza çekirdeklerinden özenle hazırlanmaktadır.

Türk Kahvemizin ve Çayımızdan asla vazgeçemeyeceksiniz

Ve Tatlılarımız...

Şeflerimiz tarafından sizler için günlük olarak hazırlanan 8 farklı tatlımızla sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Copyright © 2019 Ihlamur Cafe & Restaurant  Tüm Hakları Saklıdır.

KAPAT
test1770